CO12 | PROMOCJE
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

PROMOCJE

What we're good at
CZERWIEC
Konkurs w CO12

 

Słyszeliście kiedyś o projekcie Desk Safari? Jak widać, w pracy nie musi być nudno ;) Mike & Ben (http://mikeandben.co.uk/) wpadli na super pomysł jak rozruszać swoich współpracowników!

Nam projekt bardzo się spodobał – tak bardzo, że postanowiliśmy zorganizować dla Was ?#?konkurs?, który startuje dzisiaj! Przyślijcie do nas zdjęcie swoje, kolegi, współpracownika lub szefa przerobione w stylu?#?desksafari? ;) Dla autora najlepszego zdjęcia przygotowaliśmy do wykorzystania do końca 2016 roku pakiet 7 dni w CO12!

Swoje prace możecie przesyłać na biuro@co12.pl w temacie wiadomości wpisując: KONKURS do 20 czerwca. Nie zapomnijcie dołączyć zdjęcia konkursowego! ;)

Regulamin jest banalnie prosty – wysyłasz do nas zdjęcie, my możemy je udostępnić na naszym FB. Jury w składzie Ana, Ewa i Natala wybiorą najfajniejsze zdjęcie i opublikują je wraz z imieniem i nazwiskiem zwycięzcy na naszym fanpejdżu 22 czerwca. Dodatkowo zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą elektroniczną. A potem dostajesz od nas Voucher i masz pół roku na jego wykorzystanie :)

http://desksafari.tumblr.com/
?#?superdeal? ?#?coworking? ?#?animals? ?#?co12? ?#?enjoywork? #animals ?#?office??#?work? ?#?inwork? ?#?enjoy? ?#?openspace? ?#?openmind?

MAJ
Let’s Cowork!

W maju dołączyliśmy do kolejnej edycji wydarzenia Let’s cowork – Dni Otwarte Polskiego Coworkingu!

Korzystając z formularza na stronie http://letscowork.pl/ możecie zarezerwować u nas biurko w ramach Dni Otwartych zupełnie za darmo!

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy specjalną zniżkę – na hasło ?#?letscowork? 15% rabatu na wszystkie pakiety coworkingowe! :)

Zatem.. do zobaczenia!
?#?dniotwarte? ?#?coworking? ?#?promocja? ?#?deal?

KWIECIEŃ
Wirtualne biuro taniej w kwietniu!

CO12 to nie tylko ?#?coworking? :) To także ?#?outsourcing? Twojego biznesu!

 

W kwietniu przygotowaliśmy dla Was promocję na usługę Wirtualne Biuro – pierwsze trzy miesiące za jedyne 99 zł netto!

 

A czym jest ?#?wirtualnebiuro??
To dobry adres w centrum Wrocławia jako siedziba firmy wraz z obsługą korespondencji i prostą umową.
Dodatkowo otrzymujesz możliwość korzystania z infrastruktury biurowej CO12!

 

Wciąż mało? Jeżeli skorzystasz z kwietniowej promocji i założysz u nas wirtualne biuro dodatkowo otrzymasz 5% rabatu na wszystkie pakiety coworkingowe w kwietniu!

 

Pytania? Zajrzyj na http://www.co12.pl/?page_id=19153 lub zadzwoń: 662 061 339

*promocja skierowana do nowych klientów na pierwszy trzy miesiące od momentu zawarcia umowy; obowiązuje do końca kwietnia
*powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

MARZEC
Kobiety do pracy! :)

Z okazji Dnia Kobiet w marcu dla wszystkich Pań, które zdecydują się na coworking u nas czeka 5% rabatu! Na każdy jeden pakiet, do wyboru, do koloru!

Nie zapomnieliśmy o Panach, którzy mogą liczyć na podobną zniżkę z okazji Dnia Mężczyzny!

Wszystkie dostępne opcje znajdziecie tutaj: http://www.co12.pl/?page_id=21713

Dla wszystkich stałych coworkerów mamy natomiast podwójny rabat – wystarczy, że Pani przyprowadzi Pana, a Pan przyprowadzi do coworkingu Panią i – tadam! – każdy dostanie 5% rabatu na wybrany pakiet. Ale bez oszukiwania – to muszą być zupełnie nowe osoby, które jeszcze u nas nie były ;)

?#?coworking? ?#?8marca? ?#?dzienkobiet? ?#?promocja?

*promocja obowiązuje do końca marca
*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

LUTY
Walentynkowa promocja <3

W lutym mamy dla Was walentynkową promocję! Każdy kto przyprowadzi do coworkingu swojego partnera (takiego, z którym pracuje – w resztę nie wnikamy ;) ) otrzyma wraz z nim 30% zniżki na wszystkie pakiety coworkingowe!

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

?#?coworking? ?#?promocja? ?#?walentynki? ?#?biznes?

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas: 71 758 51 22 lub 662 061 339

*oferta obowiązuje do końca lutego 2016 r. dla stałych i nowych coworkerów*

STYCZEŃ
W styczniu zorganizuj u nas spotkanie!

Miesiąc styczeń kusi niską opłatą za salę konferencyjną Emotikon wink Za jedyne 30 zł za godzinę możecie zorganizować swoje spotkanie w centrum Wrocławia, z darmowym parkingiem, dogodnym dojazdem i serwisem kawowym.
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas: 71 758 51 22 lub 662 061 339.

s.

NOWY ROK = NOWE PROMOCJE
Ruszamy ze specjalna ofertą!

W 2016 warto śledzić naszą stronę i FB. Na cały rok przygotowaliśmy dla Was promocje, zniżki i prezenty. Zaczynamy już 4 stycznia! Co miesiąc zaproponujemy Wam coś innego, w nadziei, że każdy znajdzie coś dla siebie.